fefe.wgz.cz

Homepage

Vodák 2. část

Tak tady je slibované pokračování vodáku naší třídy. Skončily jsme u toho, jak jsme dorazili po náročné cestě do kempu.

Hned poté co učitelé zaplatili noc v kempu, jsme dostali chvilku na postavení stanů. Stavění proběhlo ve spěchu, protože se rozhodlo, že se ještě ten den půjde na vodu. Mělo to být jenom takové seznámení s tím co lod na vodě dělá a takovéhle věci. Po chvilce nemotorných manévrů jsme si začali zvykat (teda alespon některé posádky) a brázdily vodu všemi směry. Vykoupalo se jen pár lidí, ale všechno se bralo s humorem, vždyt byl ještě první den. Nakonec dalo učitelům práci nás od vody dostat.

Pak byl na plánu ohen, takže se nás pár vydalo do blízkého lesa pro dřevo s mladým instruktorem. Cesta pro dřevo byla relativně zábavná a ukázala se při ní pravda o ženské orientaci. Dokonce se při cestě mluvilo i trochu latinsky. Dřeva bylo dost, ale mokré špatně hoří, takže si s tím nakonec poradil pouze Krátil. Při ohni se mělo hrát na kytary, ale naladit v hlučném kempu je nadživotní výkon. Já, jakožto začínající kytarista, jsem si nemohl škrtat proti naší třídní. Nějak jsme ubrnkali první písničku (byl to Anděl kde se hrají tři akordy :D) a hned jsem dostal několik rad. Radši od tohoto tématu rychle pryč, protože se nechci moc ztrapnit. Učitelé už šli spát a nám pouze řekli at neděláme moc velký bordel a alespon nakonec spíme ve svém stanu. Musím říct, že jsme se celou noc chovali slušně a relativně potichu, samozřejmě někteří jedinci (skoro každý, když nad tím tak přemýšlím) šli spát až k ránu.

Ráno v 5:30 si Zeman šel vařit snídani což mě neudělalo moc velkou radost, a proto se musím přiznat, že z mého stanu vylétlo pár vulgarismů. Po snídani jsme si zabalili mobily, peněženky a podobné zbytečnosti do lodního barelu. Pak následovala už jen příprava na naší 22 kilometrovou cestu. Takže hurá na vodu..

P.S. Budu se snažit napsat pokračování rychle, ale nic neslibuju!

P.P.S. Na tento článek byla uvalena cenzura!!!

Poslední komentáře
07.08.2008 10:47:55: supr smiley${1}