fefe.wgz.cz

Homepage

Aby se neřeklo..

No tak zase jsem se po dlouhé době odhodlal něco napsat. Prostě předtím nebylo čem. No přeci nebude nikoho zajímat, že sem poslední dobu proseděl u pc a celkově se poflakoval. Tak a ted konečně nějaká změna. Píšu nějaká změna a přitom je to změna docela radikální. Každého napadne, že to nejspíš bude kvůli škole. Po dlouhé době se zase sešla naše Tercie B....sakra pořád si nemůžu zvyknout, chtěl jsem napsat Kvarta B. Největší změna ve třídě je určitě příchod new spolužačky o které upřimně řečeno nic nevím. Její jméno je Phuong Thi Huong, ale všude se podepisuje jako Lucka. No aby se v tom čert vyznal (nebo alepson já). Také na škole probíhá přestavba, při které se dělá nová střecha a zatepluje se. Třídní měla o téhle věci dlouhý projev, ale nejpodstatnější z toho je, že koho uvidí na stavbě letí ze školy. Ještě, že nebyla ve škole o prázdnínách, protože jedna spolužačku už stačila šplhat po lešení. Jelikož jí nechci dostat do průšvihu tak tady nebudu řikat, že to byla *****..

No to už je asi všechno...Tak zase někdy sem něco napíšu, ale i když nevím kdy to bude. Být věřící tak řeknu, že to ví Bůh, ale nejsem tak to prostě neví nikdo.

P.S. Tohle je už upravená verze...V první bylo jméno té holky, ale mohla by mít moc velké problémy kdyby si to přečetla nějaká špatná osoba..:D

Poslední komentáře
03.09.2008 16:38:10: Ha, stihnul sem to přečíst ještě před zcenzurováním :).
02.09.2008 19:38:32: berte ho s rezervou je to puberták a neví co mluví smiley${1}smiley${1}