fefe.wgz.cz

Všechno o etargetu

 1. Co je to ETARGET?
  ETARGET je dodavatelem cílené internetové reklamy. Spolupracuje s internetovými portály, na kterých zobrazuje reklamu svých inzerentů.
 2. Čím se ETARGET liší od ostatních reklamních systémů?
  Hlavním rozdílem je cílenost. ETARGET dodává cílenou reklamu, to znamená, že se uživatelům zobrazuje reklama na produkty, o které má s největší pravděpodobností zájem. Mezi další výhody systému patří široká distribuční síť a možnost online práce s Vaší reklamou.
 3. Existuje nějaké minimum, které musím za určité časové období proinvestovat v ETARGET-u?
  V ETARGET-u nejste vázán na žádné období ani proinzerovanou sumu. Jediné omezení se vztahuje na minimální výšku platby (dobití kreditu), ta je 2 000 Kč s DPH pro vstupní platbu, následující platby od min. výše 1000.-Kč s DPH.
 4. Kolik stojí služba ETARGET?
  Služba je zpoplatněná podle počtu kliknutí na Vaši reklamu (ETARGET textový odkaz). To znamená, že za zobrazení Vašeho odkazu nic neplatíte. Základní cena kliku je 1 Kč. Přesnou cenu kliku si určujete sami v dražbě, která určí v jakém pořadí se zobrazí Váš odkaz a odkazy ostatních inzerentů ETARGET (čím vyšší nabídka, tím výše se odkaz zobrazí).
 5. Kolik stojí zřízení služby ETARGET?
  Zřízení služby je zadarmo.
 6. Kdy se moje reklama začne zobrazovat?
  Vaše reklama se začne zobrazovat okamžitě poté, kdy si vytvoříte odkazy a nabijete kredit. To znamená v okamžiku, kdy nám na účet přijde Vaše platba (to může být ihned v případě online platby, nebo max. 5 dní v případě mezibankovního převodu) se Vaše odkazy začnou zobrazovat na všech našich partnerských portálech.
 1. Které základní pojmy bych měl ovládat?
 2. CTR = Click Through Rate. Je to poměr mezi zobrazeními a kliknutími na odkaz.
 • URL = Uniform Resource Locator. V češtině se používá výraz internetová adresa, nebo www adresa. Příklad: http://www.nejakastranka.cz/adresar/soubor.php
 1. Pro koho je služba ETARGET určena?
  Služba je určena zejména pro společnosti, které mají stránku, na které prezentují svoji nabídku. Nemusí jít o internetový obchod, mnoho našich klientů má na stránce pouze základní údaje o své nabídce a kontakt.
 2. Jaké jsou výhody této služby?
 3. Zobrazování reklamního odkazu současně na více portálech
  Stačí Vám zadat odkaz jednou a být v kontaktu jen s jednou firmou a Vaše reklama se zobrazí na více portálech. Nebýt ETARGETu, museli by jste s každým portálem jednat o reklamě samostatně.
 4. Cílená reklama pomocí klíčových slov
  ETARGET umožňuje cílit reklamu podle klíčových slov. Tuto možnost poskytují také některé konkurenční české systémy, ale pouze ETARGET umožňuje zadávat neomezený počet slov a kdykoliv je online měnit.
 5. Platba pouze za klik
  Služby, které ETARGET momentálně poskytuje jsou účtovány za počet kliků. Tím se ETARGET výrazně liší od většiny systémů na trhu, které jsou účtovány za zobrazení nebo za určitý čas.
 6. Jednoduchost zadávání reklamy
  Celou reklamní kampaň (odkazy) si můžete zadat sami na stránce ETARGET. Nepotřebuje posílat žádné objednávky ani nikomu telefonovat a nemusíte čekat na aktivaci. Vaše odkazy jsou aktivní ihned po nabití kreditu na všech partnerských portálech. To znamená, že pokud zaplatíte online (platba přijde ihned), tak od Vaší registrace k zobrazování prvních odkazů může uplynout přibližně 10 minut.
 7. Aktuální statistiky, možnost plně ovládat celý průběh kampaně
  • Nonstop přístup do konta nalogováním se pomocí jména a hesla
  • Možnost libovolně si zadat, měnit, pozastavit odkazy a klíčová slova
  • Přístup k průběžně aktualizovaným statistikám úspěšnosti kampaně – přesný přehled, kolik uživatelů odkaz vidělo a kolik na něj kliklo. Statistiky jsou aktualizované každé 2 hodiny.